Kto sme?

This is an example page. It’s different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:

KTO SME

G4 je butikový „invitation-only friends and family“ office, ktorý spravuje investície úzkej skupiny ľudí v objeme zhruba 40 mil. eur. Neustále vyhľadávame nové investičné príležitosti.

Od roku 2011 sme investovali do 70 projektov v rôznych triedach aktív (equity, nehnuteľnosti, venture capital fondy, startupy, dlh, pasívne investície) hlavne na Slovensku. 

Od roku 2016 sa zameriavame hlavne na dve oblasti – technológie a nehnuteľnosti. Sme skromným spoluinvestorom v najúspešnejšej stredoeurópskej technologickej firme – UIPATH, ktorá v apríli 2021 dosiahla pri IPO na NYSE valuáciu 38 miliárd dolárov. 

Od roku 2021 sa primárne venujeme investovaniu do svetových technologických blockchain fondov. (https://www.g4-friends.com.cy)


viac o nás:

– linked profil karol (https://www.linkedin.com/in/gogolak/)

– linky na clanky ako su, (tu dame pdf s clankom trendarchiv) https://www.trend.sk/trend-archiv/ringier-dal-najlepsiu-cenu-aj-podmienky-spoluprace)

– este linka uipath ipo by som dal nejaku (https://www.cnbc.com/2021/04/21/uipath-rises-17percent-in-nyse-debut-after-one-of-top-software-ipos-ever.html)

Starý svet

pozemkový projekt „Raj v Rajke“ v obci Rajka v Maďarsku, celkové územie o rozlohe 19 hektárov, 225 pozemkov pre rodinné domy, celková hodnota projektu 7 miliónov eur, dosiahnuté IRR 29%, ROI 177%, vypredané

pozemkový projekt „Slnečné pozemky Bernolákovo“ v obci Bernolákovo, celkové územie o rozlohe 12 hektárov, 146 pozemkov pre rodinné domy, z toho G4 participácia na developmente a predaji 50 pozemkov, celková hodnota projektu 6,5 miliónov eur, vypredané

projekt „Tri vody Malinovo“ v obci Malinovo, celkové územie o rozlohe 42 hektárov, viac ako 840 pozemkov pre rodinné domy, z toho G4 participácia na developmente a predaji 1. a 2. etapy v počte 120 pozemkov, hodnota projektu 1. a 2. etapy 7,5 miliónov eur, vypredané

rezidenčný bytový projekt s flexibilnými priečkami „ECOHOUSE Kazanská“ v Podunajských Biskupiciach, Bratislava, celkovo 72 bytov, podzemné a vonkajšie parkovanie a obchodné priestory, celková hodnota projektu 6,5 milióna eurdosiahnuté IRR 37%, ROI 108% dokončené, skolaudované v roku 2016

nová štvrť „Podunajská Brána“ v Podunajských Biskupiciach, Bratislava, celkové územie o rozlohe 18,5 ha, 138 pozemkov na výstavbu rodinných domov, 41 nadštandardných radových domov, 30 000 m2 pre občiansku vybavenosť a relax. Dokončenie celého projektu je plánované do roku 2019. Výstavba inžinierskych sietí 1. fázy projektu spustená v marci 2016, kolaudácia 1. fázy plánovaná začiatkom roka 2017. 99 pozemkov vypredaných v priebehu 3 mesiacov od spustenia projektu, celková hodnota projektu 50 miliónov eur, dosiahnuté IRR 23%. ROI 130%, ukončené  (www.podunajska-brana.sk)

investícia do portfólia bytov v novom “Bratislavskom downtowne“ (pri OC Eurovea), spolu 10 bytov, v celkovej cene 2,5 mil. EUR

investícia do pozemku pre retail projekt v Bratislavskej Vrakuni na Hradskej ulici o rozlohe 7000 m2

investícia do pozemku na rezidenčnú výstavbu, alebo kancelárie na Kramároch v Bratislave

investícia do pozemku na luxusný rezidenčný komplex v Starom Meste v Bratislave

Nový svet

blue orange – najúspešnejšia slovenská firma zameraná na oblasť technológií pre mobilné telefóny, exitovaná v roku 2010 francúzskej spoločnosti JET MEDIA

azet.sk – najúspešnejší slovenský internetový portál v návštevnosti, obrate, zisku aj valuacií. Do projektu sme investovali v roku 2004 a finálne exitovali v roku 2015, na projekte sme dosiahli IRR 84% a ROI 8.695% https://www.azet.sk + logo

transdata – systémový integrátor v oblasti dopravy, fokusuje sa najmä na softwarové riešenia na mieru a distribúciu čipových kariet. Firma vykoná desiatky miliónov transakcií ročne, prevádzkuje aplikáciu UBIAN. Dosiahnuté IRR 61% a ROI 1.112%. 
https://www.transdata.sk – /aj linku aj logo transdata aj ubian/ https://www.ubian.sk

https://www.transdata.sk – /aj linku aj logo transdata aj ubian/ https://www.ubian.sk 

linka na g4ventures (https://www.g4-ventures.com.cy) – spoločnosť investujúca do stredoeurópskych a svetových technologických startup venture fondov, medzi naše investície patria najmä:

linka credo ventures https://www.credoventures.com

linka uipath https://www.uipath.com

linka neulogy ventures https://www.neulogy.vc

linka YL ventures https://www.ylventures.com

linka apollo health ventures https://www.apollo.vc 

linka na g4friends (https://www.g4-friends.com.cy) – spoločnosť investujúca do globálnych blockchain fondov. Ak vás zaujíma viac, prosím napíšte nám.

Filantropia


loga a linky na charitativne organizacie vsade

10 rokov sme prispievali mesačnými platbami a zbierkami pri rôznych oslavách na dobrého anjela

Od roku prispievame mesačnými platbami a zbierkami pri rôznych oslavách na Tvoj buddy (https://tvojbuddy.sk) / provida (http://www.provida.sk)

10 rokov sme pomáhali organizácií DEPAUL Slovensko a poskytli sme ubytovanie 427 bezdomovcom v centre mesta (pdf sken), mnohým z nich sme týmto pomohli predĺžiť, alebo zachrániť život

Od roku 2022 sa okrem iných aktivít venujeme projektu Galéria Lesná – linka web nadacie (http://www.nadacialesna.sk)

Poskytujeme ubytovanie X Ukrajincom v byte v Bratislave

Foto pitná voda pre každého – poskytujeme zdarma občerstvenie chodcom, rodinám, bežcom, cyklistom aj psíkom v okolí Horského Parku

Hi there! I’m a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas. (And gettin‘ caught in the rain.)

…or something like this:

The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.

As a new WordPress user, you should go to your dashboard to delete this page and create new pages for your content. Have fun!

Referencie

referencie odsek

Ďalší nadpis

ďalší podnadpis odsek