G4 INVESTMENTS
KTO SME
G4 je butikový „invitation-only friends and family” office, ktorý spravuje investície úzkej skupiny ľudí v objeme zhruba 40 mil. eur. Neustále vyhľadávame nové investičné príležitosti.

Od roku 2011 sme investovali do 70 projektov v rôznych triedach aktív (equity, nehnuteľnosti, venture capital fondy, startupy, dlh, pasívne investície) hlavne na Slovensku.

Od roku 2016 sa zameriavame hlavne na dve oblasti – technológie a nehnuteľnosti. Sme skromným spoluinvestorom v najúspešnejšej stredoeurópskej technologickej firme – UIPATH, ktorá v apríli 2021 dosiahla pri IPO na NYSE valuáciu 38 miliárd dolárov.

Od roku 2021 sa primárne venujeme investovaniu do svetových technologických blockchain fondov. (www.g4-friends.com.cy)

Viac o nás: 

Starý svet
Raj v Rajke

Pozemkový projekt „Raj v Rajke“ v obci Rajka v Maďarsku, celkové územie o rozlohe 19 hektárov, 225 pozemkov pre rodinné domy, celková hodnota projektu 7 miliónov eur, dosiahnuté IRR 29%, ROI 177%, vypredané.

Slnečné pozemky Bernolákovo

Pozemkový projekt „Slnečné pozemky Bernolákovo“ v obci Bernolákovo, celkové územie o rozlohe 12 hektárov, 146 pozemkov pre rodinné domy, z toho G4 participácia na developmente a predaji 50 pozemkov, celková hodnota projektu 6,5 miliónov eur, vypredané.

Tri vody Malinovo

Projekt „Tri vody Malinovo“ v obci Malinovo, celkové územie o rozlohe 42 hektárov, viac ako 840 pozemkov pre rodinné domy, z toho G4 participácia na developmente a predaji 1. a 2. etapy v počte 120 pozemkov, hodnota projektu 1. a 2. etapy 7,5 miliónov eur, vypredané.

www.trivodymalinovo.sk

Ecohouse Kazanská

Rezidenčný bytový projekt s flexibilnými priečkami „ECOHOUSE Kazanská“ v Podunajských Biskupiciach, Bratislava, celkovo 72 bytov, podzemné a vonkajšie parkovanie a obchodné priestory, celková hodnota projektu 6,5 milióna eur, dosiahnuté IRR 37%, ROI 108% dokončené, skolaudované v roku 2016.

www.ecohouse.sk

Bratislavský Downtown

Investícia do portfólia bytov v novom “Bratislavskom downtowne” (pri OC Eurovea), spolu 10 bytov, v celkovej cene 2,5 mil. EUR.

Podunajská brána

Nová štvrť „Podunajská Brána“ v Podunajských Biskupiciach, Bratislava, celkové územie o rozlohe 18,5 ha, 138 pozemkov na výstavbu rodinných domov, 41 nadštandardných radových domov, 30 000 m2 pre občiansku vybavenosť a relax. Dokončenie celého projektu je plánované do roku 2019. Výstavba inžinierskych sietí 1. fázy projektu spustená v marci 2016, kolaudácia 1. fázy plánovaná začiatkom roka 2017. 99 pozemkov vypredaných v priebehu 3 mesiacov od spustenia projektu, celková hodnota projektu 50 miliónov eur, dosiahnuté IRR 23%. ROI 130%, ukončené.

www.podunajska-brana.sk

Investícia do pozemku pre retail projekt v Bratislavskej Vrakuni na Hradskej ulici o rozlohe 7000 m2.

Investícia do pozemku na rezidenčnú výstavbu, alebo kancelárie na Kramároch v Bratislave.

Investícia do pozemku na luxusný rezidenčný komplex v Starom Meste v Bratislave. 

Nový svet
Blue Orange

Blue orange – najúspešnejšia slovenská firma zameraná na oblasť technológií pre mobilné telefóny, exitovaná v roku 2010 francúzskej spoločnosti JET MEDIA.

Azet

azet.sk – najúspešnejší slovenský internetový portál v návštevnosti, obrate, zisku aj valuacií. Do projektu sme investovali v roku 2004 a finálne exitovali v roku 2015, na projekte sme dosiahli IRR 84% a ROI 8.695%.

www.azet.sk

TransData

transdata – systémový integrátor v oblasti dopravy, fokusuje sa najmä na softwarové riešenia na mieru a distribúciu čipových kariet. Firma vykoná desiatky miliónov transakcií ročne, prevádzkuje aplikáciu UBIAN. Dosiahnuté IRR 61% a ROI 1.112%.

www.transdata.sk

www.ubian.sk

Spoločnosť investujúca do stredoeurópskych a svetových technologických startup venture fondov, medzi naše investície patria najmä:

Credo Ventures

Fond rizikového kapitálu zo strednej Európy zameraný na investície do inovatívných technológií. Aktuálne AUM 170 mil. EUR.
UiPath

Uipath

Popredná svetová softvérová spoločnosť pre automatizáciu robotických procesov. Líder v danom sektore. V roku 2021 bola veľmi úspešné uvedená na burze cenných papierov New Yorku (IPO). CNBC zaradila UiPath v roku 2020 do rebríčka Disruptor 50.
Neulogy

Neulogy ventures

Fond rizikového kapitálu investujúci do inovatívnych začínajúcich spoločností. K ich úspešným investíciám patrí Eyerim, či sieť nabíjacích staníc e-vozidie Greenway.
YL VENTURES

YL ventures

Najväčší cyber-security fond rizikového kapitálu na svete z Izraelu, ktorý je na trhu viac ako 15 rokov. Spoločnosť spravuje 5 fondov s aktuálnym AUM 800 mil. USD.
Apollo health ventures

Apollo health ventures

Fond rizikového kapitálu, ktorý investuje do spoločností v sektore zdravotnej starostlivosti s potenciálom predchádzať chorobám súvisiacich s vekom a stárnutím, či predĺžiť zdravý ľudský život.
G4 FRIENDS

G4 FRIENDS

Investície do špičkových globálnych blockchain a hedžových fondov.

Ak vás zaujíma viac, prosím napíšte nám.
www.g4-ventures.com.cy

Filantropia
Dobrý anjel

10 rokov sme prispievali mesačnými platbami a zbierkami pri rôznych oslavách na dobrého anjela.

www.dobryanjel.sk

Tvoj Buddy

Od roku x prispievame mesačnými platbami a zbierkami pri rôznych oslavách na Tvoj buddy

Tvoj Buddy – www.tvojbuddy.sk

Provida – www.provida.sk

Depaul Slovensko

10 rokov sme pomáhali organizácií DEPAUL Slovensko a poskytli sme ubytovanie 427 bezdomovcom v centre mesta (pdf sken), mnohým z nich sme týmto pomohli predĺžiť, alebo zachrániť život.

Nadácia Lesná

Od roku 2022 sa okrem iných aktivít venujeme projektu Galéria Lesná.

www.nadacialesna.sk

Pomoc Ukrajine

Poskytujeme ubytovanie X Ukrajincom v byte v Bratislave.

Pitná voda pre každého

Pitná voda pre každého – poskytujeme zdarma občerstvenie chodcom, rodinám, bežcom, cyklistom aj psíkom v okolí Horského Parku.

Kontakty
Karol Gogolák
Miroslav Suchý
investment manager, project manager
+421 905 22 79 88
miroslav.suchy (at) g4.sk
Marilena Mylona
investor relations, fund relations
+357 99 161420
marilena.mylona (at) g4-ventures.com.cy

Adresa:

Chalupkova 7981/4

Bratislava – mestská časť Staré Mesto 811 09